Produkcja spotów reklamowych
  • Produkcja filmów +48 502 640 646, produkcja@filmyreklamowe.com

Pracuj z nami!

Konsultant ds. Sprzedaży / Szczecin

Chętnie rozpoczniemy współpracę z bardzo zmotywowanymi osobami, które widzą siebie w nowo tworzonym zespole Konsultantów ds. Sprzedaży.

Zadania

• sprzedaż spotów i filmów reklamowych firmom oraz działań niestandardowych w ramach projektów specjalnych
• budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
• prezentację ofert sprzedażowych i produktowych
• samodzielnie i aktywne proponowanie rozwiązań w zakresie obsługi klienta
• negocjowanie cen i warunków sprzedaży

Wymagania

• silna motywacja do rozwoju zawodowego
• zdolności sprzedażowe
• umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
• umiejętność komunikacyjne i negocjacyjne oraz prowadzenia prezentacji
• mile widziana znajomość rynku oraz doświadczenie sprzedażowe
• mile widziana znajomość w stopniu komunikatywnym języka angielskiego, niemieckiego lub duńskiego

Oferujemy

• szkolenie i szybkie rozpoczęcie pracy
• jasne zasady kształtowania zarobków
• pewne wynagrodzenie i dopasowaną umowę
• pracę w zespole i w miłej atmosferze
• elastyczne warunki pracy
• możliwość zdobycia doświadczenia w sprzedaży
• możliwość pracy z ciekawymi polskimi i zagranicznymi firmami
• możliwość rozwoju zawodowego
• szansę pewnego zatrudnienia

Kandydatów zainteresowanych współpracą z naszą firmą, jednocześnie spełniających wymagania dotyczące oferowanej pracy (warunek konieczny), prosimy o przesyłanie zgłoszeń e-mailem: rekrutacja@filmyreklamowe.com. W tytule prosimy wpisać „Konsultant ds. Sprzedaży”. Doceniamy kreatywność i sposób prezentacji. Prosimy o przesłanie CV do 21.08.2017 r. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyślij zgłoszenie!

Warszawa Poznań Gdańsk Szczecin Berlin Kopenhaga

Czy się zajmujemy

FILMY REKLAMOWE

Wsparcie dla każdego działu marketingu – promocji czy sprzedaży: kompleksowa produkcja filmów, materiałów wizualnych etc.

TELEDYSKI I LIVESET'y

Kompleksowa organizacja produkcji

ANIMACJE FILMOWE

Efektowne animowane prezentacje produktów i usług, materiałów sprzedażowych, szkoleniowych

SPOTY REKLAMOWE

Reklama telewizyjna – billboardy sponsorskie, animacje i klasyczne filmy reklamowe.

FILMY PRODUKTOWE

Pokaż klientom swój produkt/usługę.

FILMY INSTRUKTAŻOWE

Naucz klientów używać swojego produktu.

FILMY Z EVENTÓW - RELACJE

Wyjątkowe wydarzenie w Twojej firmie?

FILMOWANIE DRONEM

Filmy z powietrza – zobacz świat z innej perspektywy.

FILMY NA FACEBOOKA

Krótki i tanie filmy, które diametralnie odmienią Twój biznesowy profil w internecie

DOKUMENTACJE FILMOWE

Kompleksowo sfilmujemy przebieg prac na budowie, postępy w rozwoju inwestycji czy kolejne etapy tworzenia instalacji i systemów

Dla naszych klientów tworzymy materiały wizualne zarówno elektroniczne, jak i drukowane. Projektujemy i drukujemy eleganckie materiały firmowe: papeterie biurowe, katalogi sprzedażowe czy foldery reklamowe. Dbamy także o wizerunek firm na ich stronach internetowych i w mediach społecznościowych przygotowując infografiki oraz specjalne edycje filmów reklamowych i animacji.

FILM

WWW

DRUK

1.

Wiedza i doświadczenie

JAKOŚĆ

Zrealizowaliśmy ponad 3000 udanych filmów. Doświadczenie zdobywamy od ponad 22 lat. Gwarantujemy jakość opowiadanych filmem historii…to historie sprawiają, że widz chce oglądać film. Nawet jeśli ten film jest o płatkach śniadaniowych.

2.

MOBILNOŚĆ I DOSTĘPNOŚĆ

Terminowość

Jesteśmy dokładni, konkretni i dotrzymujemy ustalonych terminów. Jesteśmy fachowcami i chętnie dzielimy się doświadczeniem w różnych produkcjach. Jesteśmy mobilni, dobrze zorganizowani i działamy szybko – swobodnie realizujemy filmy w Polsce oraz krajach niemieckojęzycznych i Skandynawii.

3.

Korzyści bez kompromisów

Opłacalność

Niskobudżetowa produkcja nie oznacza złego filmu. Udowadniamy tę tezę wyprodukowanym filmami. Dajemy naszym klientom takie rozwiązania, których potrzebują, bez względu na wysokość budżetu. Premiujemy nowych klientów oraz tych, którzy korzystają z innych usług marketingowych naszej firmy.

Warszawa Poznań Gdańsk Szczecin

SKUTECZNIE NAKRĘCIMY TWOJĄ FIRMĘ NA SUKCES!